Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Hakkımızda

Madağ Bungalov & Restorant ailesi olarak harika bir konaklama imkanı sunuyor, bütün detayları önemsiyor ve sizleri hayalinizdeki tatil ile buluşturuyoruz.

Şehrin gürültüsünden uzak tepe üstünde doğanın ve denizin keyifli seyri için Madağ Bungalov Evleri eşsiz manzarası ile huzurun adresi olmaya hazır.

Sabah güneşinin yüzünüze vurduğu huzur dolu bir güne Madağ Bungalov Evleri'nde başlamaya var mısınız?

Tadı damağınızda kalacak serpme kahvaltısı, mutfaktan gelen köy ekmeğinin mis kokusu, kuş seslerinin ve denizin size eşlik ettiği muhteşem bir güne uyanmak..

Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız, ailenizle sevdiklerinizle doğanın tadını çıkarabileceğiniz muazzam bir konaklama merkezi.

Madağ Bungalov Evleri yaşanılası mimarilerdir. Kendilerine özel ruhları ve ve insana huzur veren kokuları vardır.

Geniş alana sahip; şömineli, masaların manzaraya yönünde konumlandırıldığı, mutfak görülebilir bir restorant bulunmaktadır. Karadenize özgü taş işlemelerle yapılandırdığımız restorantımız sizleri beklemektedir. Ayrıca 14 bungalov ev ve bu bungalov evlerimizde şömine, tv,  jakuzi, mini buzdolabı, klima, tuvalet-banyo kullanım imkanı sunan temiz ve ferah odalar yer almaktadır.

Açık ortak yüzme havuzumuz ile Madağ Bungalov Evleri tatilinizin uğrak noktası olmaya hazır.

Madağ Bungalov Evleri Rize'nin Ardeşen ilçesinde bulunmaktadır. Şehir merkezine 13 km, havaalanına 15 dk, Gürcistan Batum (Sarp) sınır kapısına 40 dk uzaklıkta yer almaktadır.